Amiko A6N OTT

V posledných rokoch si boxy s Androidom získali obrovskú popularitu, hlavne kvôli možnosti zmeniť akýkoľvek tradičný televízor na inteligentný SmartTV.  Amiko zásobuje pravidelne už niekoľko rokov trh svojimi Android boxami, každým modelom posúva dopredu tento autentický a moderný televízny zábavný systém s www prehliadačom, hrami, karaoke, Netflix, YouTube a dalšími aplikáciami. Amiko predstavilo nový rad OTT modelov (A6 a A6N), koncom roka by sme sa mali dočkať aj modelu s DVB tunermi – Amiko A6 Combo.

 

 

Séria A6 funguje na verzii Android 7.1 Nougat, krv v žilách jej pumpuje 2.0 GHz štvorjadrový ARM Cortex A53 2.0 GHz Amlogic CPU, o kvalitu video výstupu a akceleráciu videa sa stará GPU Penta-Core ARM Mali-450. Operačná pamäť je o veľkosti 1 GB DDR RAM a interný úložný priestor pre aplikácie je 8 GB eMMC Flash. Samozrejmosťou je podpora HEVC, rozlíšenia až do 4K UHD, pri 30FPS s podporou HDR10 High Level.

Amiko A6N je box s riešením pre IPTV, ktorý zdôrazňuje integráciu exkluzívnej aplikácie MyTV / Stalker, ktorá je optimalizovaná v používaní IPTV, v porovnaní s konkurenciou v rámci generického systému Android. Ponuky aplikácie MyTV sú veľmi intuitívne a majú funkcie, ako je pridanie obľúbeného obsahu, prepnutie na VoD, časový posun, zoznam kanálov a prístup k EPG (Electronic Programming Guide).

Okrem aplikácie MyTV je tento BOX dodávaný aj s aplikáciou Netflix, YouTube TV, je možné nainštalovať aj dalšie VOD aplikácie, vdaka DRM podpore Widevine Level 1. Funkčná je aj aplikácia Skylink Live TV a dalšie podobné od našich operátorov.

AMIKO A6N môže pripojiť k sieti Wi-Fi, alebo LAN. Môžete tiež pripojiť Box k externým úložným systémom, či už USB, alebo cez sieť, povoliť službu AirPlay a dokonca nastaviť klienta VPN. Box je možné schovať za TV, alebo do TV skrinky a ovládať pomocou infračerveného externého IR čidla, ktorý sa nachádza v balení.

Amiko A6 má dizajn s ladnými krivkami, ktorý mu dodáva „aerodynamický“ vzhľad. Pokiaľ ide o konektivitu, tak na zadnej strane je výstup HDMI 2.0, LAN konektor ethernet 10/100, optický S/PDIF digitálny zvukový výstup a vstup 5 V pre externé napájanie.

Na bočnej strane nájdeme zase dva porty USB 2.0, čítačku pre karty MicroSD, ako aj vstup pre externý infračervený senzor (v balení). Predná strana Amiko A6N má zabudovaný VFD displej.

Výkon je badať aj pri prehrávaní multimédií,  prehrávanie videí je podporované až do rozlíšenia 4K 30p, 10-bitové HEVC a AVS +, zatiaľ čo zvuk je podporovaný v DOLBY, DOLBY PLUS, DOLBY 5.1, DTS, DTS 7.1, AAC, MPEG2, MP3.

 

Kúpiť Amiko A6N OTT Vstup do e-shopu

 

Ukážky nakonfigurovaného Amiko A6

Vlastnosti:

4k UHD streaming OTT prijímač

OS: Android 7.1 Nougat

CPU: QUAD CORE 64bit A53 až 2,0 GHz

1 GB DDR RAM pamäte

8 GB eMMC Flash

Podpora 4K @ 60FPS

Podpora HDR10 / HLG

Integrovaný WIFI 2,4 G Single Band

HDMI výstup Standard HDMI 2.1@60hz

Možnosť pripojenia infračerveného čidla (v balení)

2 x USB 2.0 porty

S/PDIF Optický výstup

Slot pre micro SD kartu

Diaľkový ovládač s funkciou učenia (možnosť ovládať aj TV)

Veľa aplikácií je dostupných v Google Play

Netflix TV verzia

MyTV OTT / IPTV

Jednoduchá inštalácia

Nízka spotreba energie v pohotovostnom režime

HDR10 – Video s vysokým dynamickým rozsahom

HLG – hybridný log gama

 

VIAC FUNKCIÍ

 

RCU: Amiko IR ovládač (+učenie z DO televízie)

Widevine support: Level 1

Operačný systém: Android 7.1.2 Nougat

CPU: Amlogic štvorjadrový procesor ARM Cortex A53 S905X až do 2,0 GHz

GPU: Penta-Core ARM Mali-450

RAM: 1 GB DDR3

ROM: 8 GByt Emmc

Pripojiteľnosť Wi-Fi: 802,11 b / g / n 2,4 G WiFi

Ethernet: 100 Mb / s

Podporované video: dekódovanie videa 10K bit HEVC a AVS + 4K @ 60 Hz

Podpora kodeku, H.264 až 4K, VP9 až 4K, podpora HDR

Podporované audio: DMP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / AC3 ​​/ DDP / TrueHD / DTS / DTS / HD / FLAC / APE

Výstup HD: štandardný HDMI 2.1 60 Hz

Napájanie: DC 5V / 2A

Spotreba energie: Pohotovostný režim: <0,5 W

 

Rozhrania:

Predný LED displej

2 x USB2.0

1 x HDMI

1 x RJ45

1 x slot na kartu TF

1 x IR EXTERNÉ

1 x DC in

1 * SPDIF

 

Obsah balenia