Amiko A11 Gold – 4GB/32GB – Android 11 – IPTV Box – (MyTV3 – Wi-Fi 6 – Gigabit LAN – AV1 – OVLÁDAČ BT)

 

Amiko prichádza po sérii A9 Red/Blu/Green s novou radou A11 Gold/Blue, tentoraz s poradovým číslom 11, ktorý ilustruje verziu použitého operačného systému Android 11. Ide o prehrávač médií, ktorý je špeciálne vyrobený pre prácu s IPTV, OTT a VOD obsahom a umožňuje aj použitie ďalších aplikácií na sledovanie VOD obsahu, ako napr. Prime, Disney+ a ďalšie aplikácie. 

 

 

Tento revolučný OTT multimediálny prehrávač a prijímač je založený na operačnom systéme Android 11, vybavený technológiou Widevine Level 1, ktorá zabezpečuje najvyššiu ochranu pre streamovaný obsah. Poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku a je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny multimediálny zážitok s podporou 4K pri 60 fps a dokonca 8K pri 30 fps.

Hlavné vlastnosti:
– Výkonný procesor a GPU: Amlogic S905X4 Quad-core A55, Mali-G31
– Operačný systém: Android 11
– Vysoké rozlíšenie: Podpora 4K@60fps, 8K@30fps
– Pamäť: 4 GB RAM, 32 GB flash pamäť
– Pripojenie: Ethernet 1 Gbps LAN, dvojpásmová Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
– Porty: USB 3.0, USB 2.0, TF slot, SPDIF, IR externý port
– Podpora HDR10 a HLG: Pre lepšiu kvalitu obrazu
– MyTV3 OTT/IPTV: S jednoduchou inštaláciou a nízkou spotrebou energie
– Rôzne rozhrania: Pre všestranné pripojenie a rozšírenie
– Diaľkové ovládanie: Bluetooth/IR s funkciou učenia TV

 

Výkonný procesor a grafický čip
Amiko A11 Gold je vybavený výkonným procesorom Amlogic S905X4 Quad-core A55 s frekvenciou 2 GHz a grafickým procesorom Mali-G31. Táto kombinácia zaručuje plynulý a rýchly chod zariadenia, či už pri sledovaní filmov, hraní hier alebo prehliadaní internetu.

Veľká pamäť a rýchle pripojenie
4 GB RAM a 32 GB flash pamäťou máte dostatok priestoru pre vaše aplikácie a súbory. Ethernetový port 1 Gbps LAN a dvojpásmová Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac/ax s dvojitou anténou zaisťujú stabilné a rýchle internetové pripojenie.

Bluetooth a rôzne rozhrania
Bluetooth 5.2 umožňuje ľahké pripojenie k rôznym zariadeniam, ako sú slúchadlá, reproduktory alebo herné ovládače. Výber portov, vrátane USB 3.0, USB 2.0, TF slotu, optického výstupu SPDIF a ďalších, poskytuje vysokú úroveň kompatibility a rozšírenia.

MyTV3 OTT / IPTV
Amiko A11 Gold ponúka prístup k MyTV3 OTT/IPTV s jednoduchou inštaláciou, vďaka vynovenej aplikácii MyTV 3, ktorá slúži  pre sledovanie IPTV a OTT obsahu pomocou m3u/XC/Stalker portálov. Táto aplikácia bola dôkladne prepracovaná a vylepšená, aby ste mohli sledovať IPTV televíziu ešte jednoduchšie a rýchlejšie. 

Aplikácia MyTV 3 má moderné a intuitívne rozhranie so všetkými možnými funkciami, ako sú: nahrávanie, prehrávanie, EPG, videotéka, rádio a televízne seriály. a nízkou spotrebou energie v pohotovostnom režime.

 

Jednoduchý na ovládanie

 

Krásne grafické rozhranie je jasné a ľahko rozmiestnené. Vďaka tomu je pre používateľov veľmi užívateľsky prívetivý a intuitívny. Menu je dostupné aj v slovenčine a češtine.

Rozhranie sa dá prepnúť aj do klasického zobrazenia, ktoré poznáte z Android TV/boxov. 

Rozhranie sa dá prepnúť aj do klasického zobrazenia, ktoré poznáte z Android TV/boxov. 

Tento prijímač je navrhnutý aj s ohľadom na použitie pre rôzne streamovacie služby. Tento box je teda jeden z mála Googlom necertifikovaných, ktorý má certifikát Widevine L1. Takto môžete sledovať aj streamovacie služby ako Prime Video a Disney+ v najvyššej kvalite obrazu 4K (bez záruky do budúcnosti), ale aj klasické internetové televízie cez aplikácie ako napr. Skylink LIVE, AntikTV, sledovanieTV a pod.

Aplikácie

Aplikácie je možné sťahovať pomocou Google Play obchodu, ale k dispozícii je aj vlastný Market, v ktorom sú najpoužívanejšie aplikácie pripravené tak, aby ich bolo možné pohodlne ovládať pribaleným ovládačom. K dispozícii sú tak aplikácie sú okrem spomínanej MyTV3 pre IPTV aj aplikácie ako Youtube, PLEX, KODI, Disney+, Netflix a mnoho dalších. 

Priamo v menu je možnosť využitia Vašej VPN služby, zrkadliť obsah pomocou Miracast, alebo Airplay, prípadne zdielať multimediálny obsah pomocou DLNA. Nechýba možnosť nastaviť rodičovský zámok, auto standby, prispôsobiť si rozhranie, alebo využívať funkciu HDMI-CEC.

HDR10 a HLG
Podpora HDR10 a HLG znamená, že obraz bude mať výraznejší dynamický rozsah a lepšie zobrazovanie farieb.

Technické špecifikácie

– RCU: Amiko BT/IR RCU (s programovaním pre  TV)

– Podpora Widevine: Úroveň 1
– Operačný systém: Android 11
– CPU: Amlogic S905X4 Quad Core ARM Cortex A55
– GPU: Mali-G31
– RAM: 4 GB DDR3
– ROM: 32 GB Emmc
– Wifi pripojenie: 802.11 b/g/n/ac/ax 2,4G/5G WiFi
– Bluetooth
– Ethernet: 1000 Mbps
– Podporované video: 4K @ 60 Hz dekódovanie videa 10-bit HEVC a AVS+
– podpora kodekov, H.264 až 4K, VP9 až 4K, podpora HDR“
– Podporovaný zvuk: DMP3/WMA/AAC/-
– WAV/OGG/AC3/DDP/
– TrueHD/DTS/DTS/HD/
– FLAC/APE
– HD výstup: digitálny video výstup
– Napájanie: DC 5V/2A
– Spotreba energie: Pohotovostný režim: <0,5W

 

Kúpiť Amiko A11 Gold Vstup do e-shopu

 

Diaľkový ovládač

Novým je aj diaľkový ovládač, ktorý dokáže pracovať aj v režime IR, ale aj v režime Bluetooth, takže pri ovládaní prístroja nemusíte mieriť na prijímač a môžete ho ovládať z akéhokolvek bodu Vašej miestnosti. 

Je podsvietený, čo zabezpečuje pohodlné ovládanie aj v prítmí, či úplnej tme. Obsahuje funkčné tlačidlá pre ovládanie funkcií príjmu IPTV a aj programovateľné tlačidlá pre ovládanie Vášho televízora.

Konektivita

Predný LED displej
1 x USB 3.0
1 x USB 2.0
1 x Digitálny video výstup
1 x RJ45
1 x Slot na kartu TF
1 x IR pre EXTERNÉ čidlo (nie je v balení)
1 x DC vstup
1 x SPDIF

 

Obsah balenia

– TV box
– Bluetooth / IR diaľkové ovládanie
– HDMI kábel
– Napájací zdroj
– 1 pár AAA batérií