Amiko Impulse 3 – DVBT2/C FullHD prijímač s podporou HEVC a čítačkou kariet

 

Nový model od maďarského výrobcu Amiko sa pýši vstavanou čítačkou kariet Conax a až 6000 programovateľnými kanálmi (TV a rádio), čo zaručuje širokú paletu televíznych zážitkov. Poskytuje aj možnosť pripojenia externého IR senzora (nie je v balení) alebo možnosť pripevnenia prijímača priamo na zadnú stranu vašej TV, pre maximálne úsporné využitie priestoru. Súčasťou balenia je nálepka pre jednoduché a bezpečné upevnenie.

Amiko Impulse 3 vám ponúka dve vysokorýchlostné pripojenia USB 2.0Ethernetové pripojenie a podporu USB WiFi (iba čip Ralink RT5370) pre bezproblémovú konektivitu. Obsahuje funkciu čítačky RSS a predpovede počasia, pre vašu pohodlnosť a aktuálne informácie na dosah ruky.

Vychutnajte si zážitky vo Full HD (1080p) kvalite vďaka výstupu cez HDMI výstup a zaznamenávajte svoje obľúbené kanály na externé USB úložné zariadenia. Vďaka podpore časového posunu Timeshift (nutné pripojiť USB úložisko) nezmeškáte žiadnu z vašich obľúbených relácií.

 

 

 

Amiko Impulse 3 prináša skutočné farby a užívateľsky prívetivý displej, zatiaľ čo funkcia Full Picture In Graphic (PIG) zaručuje, že nikdy nebudete musieť obetovať žiadnu časť obrazu. Samozrejmosťou je elektronický programový sprievodca (EPG) pre informácie o kanáloch na obrazovke, podporované sú aj titulky a teletext.

Ďalšie funkcie zahŕňajú rodičovský zámok podľa kanála a udalosti programu, prenos informácií o programe a kanáli z prijímača do prijímača, ako aj zabudované vzrušujúce hry prespontánne rodinné večery plné zábavy. Vďaka podpore viacerých jazykov (vrátane slovenčiny a češtiny) je tento prijímač ideálny pre všetky domácnosti.

Amiko Impulse 3 spotrebuje v pohotovostnom režime menej ako 0,5W, čo z neho robí energeticky účinný prístroj. Je vybavený tunerom typu DVB-T2 / DVB-C s frekvenčným rozsahom 48~862MHz a RF vstupnou úrovňou -80dBm až -20dBm.

 

 

Je vybavený hlavným procesorom s frekvenciou 333 MHz, Flash pamäťou Serial Flash 8 MB x 1 a DDR RAM DDRIII 1333 16bit 1Gbit pre rýchle a plynulé fungovanie.

Podporuje dekódovanie transportného toku MPEG-2, H.265 a prináša maximálnu vstupnú rýchlosť až 120 Mbit/s. Ponúka pomer strán rádia 4:3, 16:9, Letter Box a dekódovanie videa MPEG-4/H.265 SP@L3 až ASP@L5, AVC, HP@level 4.1, MP@level 4.1.

Pre dokonalý zvukový zážitok je Amiko Impulse 3 vybavený dekódovaním zvuku MPEG-1/2, AAC-LC, HE-AAC, MP3, Dolby Digital plus a ponúka režimy zvuku Ľavý / Pravý / Stereo / Mono s vzorkovacími frekvenciami 32, 44,1 a 48 kHz.

Čo sa týka napájania, vstupné napätie je 5V DC s maximálnym príkonom 18W.  Amiko Impulse 3 prináša široké spektrum vstupov a výstupov, vrátane SCART: CVBS Video výstup / Audio L/R výstup, jedného slotu USB 2.0, S/PDIF: koaxiálny a digitálny video výstup. 

S rozmery 144 mm * 40 mm * 110 mm a hmotnosťou len 0,25 kg je Amiko Impulse 3 kompaktný a prenosný. Tento prijímač je navrhnutý tak, aby poskytoval spoľahlivý, kvalitný obraz a zvuk, a to všetko v elegantnom a kompaktnom balení.

 

 

Kúpiť Amiko Impulse 3 T2/C Vstup do e-shopu

 

Diaľkový ovládač

 

Dialkový ovládač Amiko CCC je ergonomicky navrhnutý pre jednoduché a pohodlné ovládanie prijímača. Tlačidlá sú dobre usporiadané, čo umožňuje rýchly prístup k hlavným funkciam, ako je zmena kanálov, nastavenie hlasitosti, spustenie EPG alebo prehrávanie nahrávok. 

Obsah balenia

 

– Amiko Impulse T2/C

– napájací zdroj

– diaľkový ovládač

– baterky