AMIKO MINI COMBO 3 DVB-S2 DVB-T2/C CONAX HEVC

 

Amiko predstavuje kombinovaný prijímač, ktorý dokonale integruje satelitné, terestriálne a káblové vysielanie do jedného kompaktného, no výkonného zariadenia. Má jeden satelitný tuner DVB-S2, druhý tuner DVB-T2/C pre príjem terestriálneho alebo káblového vysielania v rozlíšení Full HD a to aj s dpopdorou kódeku H265 HEVC.

Podporuje USB Wifi adaptéry pre pripojenie prijímača na internet cez Wifi, má však aj ethernet port a podporuje aj možnosť pripojenia externého IR čidla. Disponuje programovateľnou čítačkou kariet a dvojicou USB 2.0 portov.

 

 

Hlavné vlastnosti

 

– Podpora vysokorýchlostného pripojenia USB 2.0
– 6000 kanálov (TV a rádio)
– Podpora AV Jack
– Podpora pre externý infra port
– Podpora časového posunu
– Aktualizácia softvéru cez USB
– MKV, AVI, MPG, MP4, TS, VOB, JPEG a MP3
– Podpora prehrávania
– Aktualizácia softvéru cez USB
– Výstup Dolby Digital Bit-Stream cez HD OUT
– Nízka spotreba energie v stojane

Univerzálny pre všetkých: Či už ste verný vášmu satelitnému, terestriálnemu alebo káblovému poskytovateľovi, AMIKO MINI COMBO 3 je kompatibilný s každým z nich a poskytne vám dokonalý obraz a zvuk bez akýchkoľvek komplikácií.

 

Jednoduchá obsluha a univerzálna kompatibilita: Prijímač podporuje obrovský počet kanálov – až 6000, či už ide o televíziu alebo rádio. Prepínanie medzi kanálmi? Rýchlejšie ako bliknutím oka – presne za menej ako sekundu (u FTA staníc)!

Multimédiálna centrála: Nielen, že môžete sledovať svoje obľúbené programy, ale vďaka podpore formátov ako MKV, AVI, MPG a ďalších si môžete vychutnať aj svoje obľúbené filmy a hudbu. Všetko toto podporované rýchlym pripojením cez USB 2.0, čo umožňuje jednoduché aktualizácie softvéru a prehrávanie vašich obľúbených obsahov.

Intuitívny a užívateľsky prívetivý: Náš prijímač prichádza s užívateľsky prívetivým a farebným displejom na obrazovke, funkciou Full Picture In Graphic (PIG) pre ešte lepší vizuálny zážitok a elektronickým programovým sprievodcom (EPG), ktorý vám poskytne všetky potrebné informácie o vašich obľúbených programoch.

Dizajn a technika ruka v ruke: AMIKO MINI COMBO 3 je vybavený najnovšími technologickými inováciami. S dvojjadrovým procesorom o frekvencii 666 MHz a DDR RAM 1333 1Gbx1 bude vaša zábava plynulá a bezproblémová. Príkon je navyše maximálne úsporný, takže vaša spotreba energie zostane nízka.

Bezpečnosť a komfort: Funkcie ako rodičovský zámok podľa kanála, podpora viacerých jazykov, teletext a podporované titulky robia z tohto prijímača ideálny doplnok pre každú domácnosť.

Špičkový zvuk a obraz: Výstup Dolby Digital Bit-Stream cez HD OUT zaručuje, že kvalita zvuku bude vždy na vrchole. A s podporou H.265/HEVC HD dekódovania videa, obraz bude ostrejší ako kedykoľvek predtým.

Kompaktný a štýlový: S rozmiermi 144 mm * 40 mm * 110 mm a hmotnosťou len 0,25 kg sa AMIKO MINI COMBO 3 ľahko zmestí kamkoľvek vo vašom obývačke alebo spálni, pritom bude stále vyzerat štýlovo a moderno.

 

Ďalšie vlastnosti

– Podpora časového posunu
– Nahrávanie kanálov a Timeshifting súčasne (voliteľné)
– Čas prepínania kanálov kratší ako 1 sekunda
– Skutočné farby, užívateľsky prívetivý displej na obrazovke (OSD)
– Funkcia Full Picture In Graphic (PIG).
– Elektronický programový sprievodca (EPG) pre informácie o kanáloch na obrazovke
– Podporované titulky
– Teletext podporovaný vložením VBI a softvérovou emuláciou
– Funkcia rodičovského zámku podľa kanála a udalosti programu
– Prenos informácií o programe a kanáli z prijímača do prijímača
– Podpora viacerých jazykov
– Spotreba energie v pohotovostnom režime: <0,5W

 

Kúpiť AMIKO Mini COMBO 3 Vstup do e-shopu

 

Má dva USB porty pre pripojenie USB zariadení. Prvý môžete využiť napr. pre USB Flash kľúčik, alebo USB HDD pre prehrávanie multimédií, alebo nahrávanie obľúbených programov, či využívanie funkcií PVR ako časované nahrávanie, alebo timeshift.

Druhý port môžete využiť obdobne ako prvý, alebo do neho pripojiť kompatibilný USB Wifi adaptér (nájdete na karte Príslušenstvo) a pripojiť tak prijímač na sieť bezdrôtovo cez Wifi. Má však aj ethernet port, takže pripojiť k routeru, alebo switchu je možné aj klasicky cez kábel.

Pripojiť ho je možné aj k starším televízorom, vdaka AV výstupu (jack). Podporuje aj pripojenie k AV recieveru pomocou koaxiálneho SPDIF výstupu, ktorý podporuje aj bistream viackanálového zvukového formátu Dolby Digital.

Výhodou je malá veľkosť a možnosť skrytia do skrinky, alebo za TV a možnosti pripojenia externého IR čidla, ktorý si v prípade záujmu treba dokúpiť (nájdete na karte Príslušenstvo).

Prijímač samozrejme vdaka novému chipsetu a FHD rozlíšeniu podporuje aj nový kódek H.265 HEVC.

Obsah balenia

– Amiko Mini Combo 3

– diaľkový ovládač

– HDMI kábel

– napájací zdroj

– batérie