Pridal
poradňa

amiko
zdravim, potrebujem satelitny prijmač najvykonnejší aky mate ktory podporuje NETFLIX a OSCAM plugin, ktory taky mate? ten androidacky mate najlepši? neseka netflix? neseka IPTV? možem sa na vas spolahnut?

Dobrý deň.

Taký satelitný prijímač neexistuje aby mal certifikáciu na Netflix. Sú satelitné prijímače kde je Netflix spustený v prehliadači alebo má necertifikovaný doplnok Netflix, takže videa Netflix idú iba v SD, alebo u niektorých v HD rozlíšení 720p. 

Z prijímačov AMIKO Vám vieme ponúknuť satelitný prijímač Amiko Viper 4K COMBO V40 s os ENIGMA2 kde ide Netflix cez plugin Chromium2 (cez prehliadač) v v HD rozlíšení 720p a má aj oscam . Takéto prijímače sú aj od iných značiek.

Z Android prijímačov je to IPBOX ONE , alebo IPBOX Two kde ide Netflix v SD rozlíšení a má aj oscam  Gigablue X1 plus kde ide Netflix v HD rozlíšení a má aj oscam.

Pokiaľ však chcete Netflix v 4K rozlíšení , tak si musíte zakúpiť samostatne certifikované multimediálne centrum s OS Android TV (satelitný prijímač taký nie  je).

Musíte si dať priority na čom Vám viac záleží. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte emailom na info@ellano.sk .

Samozrejme že nám môžete veriť 🙂 .