Pridal
poradňa

Amiko 8150 HD
Dobry deň, Nahral som si firmware, co mi spojazdnil sledovanie TA3. Skylink ale menil frekvencie programov a teraz mi prestali hrať programy ako Mnam TV, Adventute TV, Film+ alebo nehra novy kanal CANAL+ Domo, Hobby TV.
Teda všetky programi na dvoch frekvenciach
SATELIT Astra 23,5°E – KMITOČET (MHZ) – 12 109 – POLARIZÁCIA H – FEC 2/3 – SYM. RÝCHLOSŤ 29 900 – NORMA DVB-S2 / 8PSK – PILOT Off
a
SATELIT Astra 23,5°E – KMITOČET (MHZ) 12 012 – POLARIZÁCIA V – FEC 2/3 – SYM. RÝCHLOSŤ 29 900 – NORMA DVB-S2 / 8PSK – PILOT Off

Ďakujem za pomoc.

Dobrý deň.

Nové programy ako DOMO a programy na ktorých je zapnuté vyššie zabezpečenie Skylinku layer2, Vám s dekódovacou kartou vloženou v UNI čítačke prijímača AMIKO nepôjdu.

Musíte si zakúpiť Skylink Irdeto CI modul, kartu vložiť do tohto modulu a modul s vloženou kartou vložiť do CI slotu prijímača(vtedy pôjdu všetky programy SKylinku).

Čo sa týka nefunkčných iných programov môžete mať signálový problém. Na tej 12012Mhz sú aj FTA Rebel, Relax, overte či Vám idú tie.

Môžete skúsiť ak ste po update FW nerobili reset prijímača do výrobných nastavení(továrenské nastavenie). Túto voľbu nájdete v menu nastavení prijímača.