Pridal
poradňa

Stanicu nahrá a inokedy vobec nie

Amiko hd 8265+
Dobry den.Zakupil som si Amiko hd 8265+ aby som si mohol nahravat to co nestiham sledovat v tv ked som v praci. Signal prichadza kablovej siete a ku tv mam prepojenie cez HDMI port co je vsetko o.k.Len ked nastavim udalost na nahravanie niekedy mi to po samozapnuti pristroja danu stanicu nahra a inokedy vobec nie. Problem je v tom ,ze po zapnuti pristroja raz je obraz ako ma byt vtedy stanicu nahra tak ako bol nastaveny casovac. Inokedy po zapnuti pristroja ked sa ma stanica nahravat tak je len cierny obraz v pravom rohu je stvorec REC tvari sa to ze je to o.k ale nic nenahrava pretoze nema obraz.Inokedy po zapnuti prijmaca mi nabehne Logo Amiko ale striedavo blikajuco mi obraz ide potom nejde zas ide nejde a tak dookola obraz mi nabehne v stotinach sekund a cierny obraz mam aj 1 az 2 sekundy.Menil som aj HDMI kabel okremtoho coho bol v baleni ale problem pretrvava skusal som aj nastavenia v menu hdmi nepomohlo.Instaloval som aj na novsi software.Nic sa nestalo stale to iste.Viete mi poradit ako dalej ? Vdaka za Vasu odpoved vopred

Dobrý deň.

Skúste do prijímača nahrať úplne najnovší FW a po nahratí preveďte reset prijímača do výrobných nastavení. FW nájdete TU.

Skúste pripojiť prijímač ku inému HDMI vstupu TV, prípadne skúste zmeniť aj v nastaveniach STB rozlíšenie prijímača AMIKO.

Ak to bude pretrvávať tak to riešte so svojim predajcom.